

Gedurende de voorbereiding van Asics op de 2014 TCS New York City Marathon afgelopen november, heeft de Noord-Amerikaanse divisie van de Japanse sportgigant lopers op Facebook, Twitter en Instagram gevraagd wat het is om een marathonloper te zijn.
Van een speciale plek voor medailles tot het plannen van vakanties rond wedstrijden en een Instagram-feed gevuld met hardloopselfies. Asics Amerika wilde laten zien wat voor ‘soort’ mensen marathonlopers zijn en wat het is om in hun (hardloop)schoenen te staan. De onderstaande infographic is een grafische weergave hiervan.
Op de vraag ‘You’re a marathoner if’ kan ik zeker antwoorden dat ik mijn dag om mijn trainingen heen plan. Ik ben benieuwd wat jou een marathonloper maakt? Een schoenenkast vol hardloopschoenen of sta jij bekend in je vriendengroep als ‘de loper’.