

Vorige week schreef ik al over het WK Skyrunning en specifiek over de Nederlandse deelnemers. Benieuwd waar zij hebben gelopen? Check dan bovenstaande video. Een samenvatting van ongeveer drie minuten, waarin alle disciplines in een mooie montage inclusief kek muzakje aanbod komen.
Van bergruggen en dalen tot singletracks, de deelnemers krijgen de full scope van het Mont Blanc massief te zien. Bij het kijken realiseer ik me ook dat ik over een kleine zeven weken ook daar loop. Prachtig, maar ook wel een tikkie angstaanjagend. Mijn vertrouwde duinen vallen in het niets. Ik moet – nog harder – aan de bak.
Enjoy watching, ik ga trainen.
[sws_grey_box box_size=”100%”] Love what you are reading? Volg Runner’s High op Twitter of Facebook en ontvang iedere dag looptips, inspiratie en andere coolness in je timeline.[/sws_grey_box]