

Stond vorige week A-Trak nog achter de draaitafels van het Do-Over feestje, deze week is het Four Color Zack. Tussen de twee DJ-sets zit maar liefst vijf jaar verschil, gelukkig zegt dat niks over de kwaliteit. Beide mixes zijn ge-wel-dig en prima voer voor je oortjes of koptelefoons.
Wat betreft bekendheid is Four Color Zack goed bezig, maar het aanzien van A-Trak in de mondiale dancescene heeft hij nog niet. Nog niet, want de DJ uit Seattle doet momenteel goede zaken. Zo won hij in 2012 Red Bull Thre3style World Championships, een DJ-competitie waarbij technische skills evenveel meetellen als het ‘gek maken’ van het publiek.
Al luisterend naar Four Color Zack’s Do-Over mix snap je waarom hij die prijs in 2012 won, zijn platenkeuze is super verrassend en manier waarop hij alles aan elkaar mixed is fantastisch. Niet gek dat ik deze mix van Four Color Zack al menig keer heb beluisterd.
Wanneer moet je deze mix luisteren? Zo vaak mogelijk! Zorg er wel voor dat je kan ‘luisteren’, want er gebeurt zo veel. Het is vergelijkbaar met Christopher Nolan’s Memento, de film die je meerdere keren moet hebben gezien voordat je ‘m snapt. Hetzelfde geldt voor deze Do-Over mix van Four Color Zack. In tijdens niet zo’n vette mix gehoord. De foto bij dit artikel is genomen tijdens z’n set en zegt voldoende. Een nadeel: de MC, die er op momenten doorheen tettert. Jammer, maar slechts een klein beetje tegenwind als het gaat om de wervelwind die Four Color Zack heet.
Suggesties voor een volgende #musicmonday op runners-high.nl? Mail ‘m naar tim@runners-high.nl.
Image: fourcolorzack.com