Recent schreef ik een review over het TomTom Multisport GPS-horloge. Vandaag maakte de TomTom bekend dat er een app aankomt die communiceert met het GPS-horloge, zodoende kunnen trainingen zonder tussenkomst van een usb-kabel en laptop of pc naar het TomTom MySportsplatform worden geüpload.
Met de TomTom MySports app heeft de gebruiker alle functies van TomTom Multisport GPS-horloge binnen handbereik. Via de app kan de gebruiker automatisch al zijn trainingen uploaden en ongeacht locatie en tijdstip deze gegevens raadplegen. Ook kan de gebruiker sneller beginnen met een workout door automatisch de laatste QuickGPSFix satelliet gegevens te downloaden op het horloge. Ondanks dat ik nauwelijks GPS-problemen heb gehad met het TomTom GPS-horloge, is deze laatste feature erg handig.
Corinne Vigreux, managing director consumer en oprichter TomTom over de MySports App:
[quote_box_center]”Hiermee is er geen computer meer nodig om toch toegang te krijgen tot de gegevens van onze sporthorloges. Dit maakt het voor onze gebruikers nog eenvoudiger om gemotiveerd te blijven en hun fitness sportieve doelen te bereiken.”[/quote_box_center]
Vanaf 1 januari is de TomTom MySports app beschikbaar in de App store. Er wordt momenteel gewerkt aan een Androidversie, lanceringdatum is nog niet bekend.
[Update: 30 januari 2014] TomTom Mysports app is beschikbaar in de App store. Een versie voor Android zal later beschikbaar komen.
Lees mijn volledige review van het TomTom Multisport GPS-horloge.