Als je aan Las Vegas denkt, dan is de kans zeer aannemelijk dat je niet aan hardlopen denkt. Gokken, feesten en de extravagante hotels en casino’s zullen hoogstwaarschijnlijk je eerste associaties zijn.
Toch werd Las Vegas van 12 tot 15 november jongstleden overgenomen door duizenden enthousiaste lopers. Waarom? De Rock ’n Roll marathonseries bracht een bezoek aan de gokstad. Volgens de organisatie waren het er ongeveer 45.000 die aan diverse afstanden deelnamen.
45.000 lopers in een stad behangen met neonverlichting en bizarre gebouwen. Benieuwd hoe dat er uit ziet? Check de bovenstaande video.
Lijkt je dit wel wat? De Rock ’n Roll marathonserie is volgend terug van 10 tot 13 november terug in Las Vegas.
Meer info via runrocknroll.com.